نصب درب اتوماتیک

نصب درب اتوماتیک

درب اتوماتیک یا درب اتوماتیک پارکینگ از لحاظ مشکلاتی مانند باز و بسته کردن درب های ساده برای بعضی افراد یا در برخی شرایط،به خصوص اینکه درب های قدیمی که برای عزیزانی که از ویلچر یا عصا استفاده می کنند، رفت و آمد را مشکل می کنند. همچنین کودکان و افرادی که دچار ضعف فیزیکی و جسمانی هستند نیز در باز و بسته کردن درب های قدیمی و دستگیره در مشکل دارند. درب اتوماتیک این مشکل را حل کرده و افراد در هرسنی و هر وضعیت سلامتی و جسمانی می توانند به راحتی از این درب ها رفت و آمد کنند.

نصب و تعمیر انواع فلاشر، سنسور چشمی و قفل برقی

قفل برقی درب روشی جدید و بهبود یافته برای حفظ امنیت خانه شما است. آنها کلیدهای شما را جایگزین می کنند یا در کنار آنها کار می کنند. هنگامی که قفل برقی دارید ، می توانید درها را از راه دور قفل و باز کنید و همچنین قفل بودن یا نبودن آنها را کنترل کنید.برای باز کردن قفل آنها می توانید از کلیدهای فشرده ، یک برنامه تلفن همراه یا یک کد کلیدی استفاده کنید. اینها برای اولین بار در اتومبیل یافت می شد ، اکنون در خانه ها و آپارتمان ها نیز موجود است.در هر نوع قفل درب (قفل برقی و سنتی)، یک قفل یا پیچ و مهره ساخته می شود تا از دهانه بین طرف درب و چهارچوب در عبور کند و از دسترسی جلوگیری کند.

سریع و فوری و تخصصی

نصب و تعمیر انواع فلاشر، سنسور چشمی و قفل برقی

قفل برقی درب روشی جدید و بهبود یافته برای حفظ امنیت خانه شما است. آنها کلیدهای شما را جایگزین می کنند یا در کنار آنها کار می کنند. هنگامی که قفل برقی دارید ، می توانید درها را از راه دور قفل و باز کنید و همچنین قفل بودن یا نبودن آنها را کنترل کنید.