تلفن کننده سیم کارتی کلاسیک G1

معمولاً سیستم های اعلام سرقت به دستگاه تلفن کننده مجهز میشوند تا بتوانند هنگام بروز سرقت به محل ها یا افراد خاصی اطلاع دهند. تلفن کننده ها یا روی دستگاه مرکزی قرار دارند(همانند دستگاه دزدگیر گلدن 808 و یا سایلکس SG7+). یا به صورت دستگاه جداگانه اند.(همانند دستگاه دزدگیر گلدن 805) تلفن کننده ها می توانند شماره گیری را از طریق خط تلفن ثابت یا خط همراه (موبایل) انجام دهند.

دزدگیر کلاسیک یکی از بهترین پنل های دزدگیر تولید شده در داخل کشور است. برند کلاسیک یکی از به نام ترین برندهای سازنده دزدگیر اماکن در ایران است، شرکت 

کلیه مراحل طراحی محصولات توسط کارشناسان شرکت و مراحل ساخت پنل دزدگیر Z4 ULTRA، مطابق با استاندارد ISO9001:2015 صورت می گیرد.

نحوه کار تلفن کننده سیم کارتی کلاسیک G1

هنگام ایجاد آلارم توسط چشمی ها، ولتاژی توسط مدار دستگاه مرکزی به سیم تحریک تلفن کننده اعمال می شود که باعث شماره گیری تلفن کننده می شود. بعد از تعدد دفعات مشخصی که شماره گیری انجام شد در صورتی که جوابی دریافت نگردد،دستگاه بطور خودکار و اتوماتیک شماره بعدی موجود در حافظه را شماره گیری می کند تا زمانی که چشمی ها تحریک شوند و دستگاه مرکزی آژیر پخش کند شماره گیری ادامه پیدا خواهد کرد.با قطع تحریک، باز شماره گیری تا کامل شدن شماره گیری تمام شماره های موجود در حافظه ادامه خواهد داشت. برخی تلفن کننده ها دارای دو سیم تحریک مثبت یا منفی هستند و به اختیار می توان از هر کدام از آنها استفاده کرد.

امکانات روی تلفن کننده کلاسیک G1

تلفن کننده امکان ذخیره چندین شماره تلفن را دارند. نحوه ذخیره کردن شماره تلفن در حافظه دستگاه و تست کردن شماره موجود در حافظه در دستگاه های مختلف یکسان نیست و این موارد در دفترچه راهنمای تلفن کننده درج شده است. در ضمن اکثر تلفن کننده ها قادرند بعد از شماره گیری پیغامی را پخش نمایند.

جدیدترین تلفن کننده سیم کارتی کلاسیک G1 می باشدٰٰ.ارتباط دو طرفه بین دزدگیر و کاربر برقرار می کند.همه اتفاقات مکان با پیامک فارسی به کاربر اطلاع داده می شود و هم چنین هنگام آلارم از طریق سیم کارت و خط ثابت با کاربر تماس گرفته می شود و پیام صوتی ضبط شده پخش می شود. کاربر می تواند با استفاده از برنامه های موبایل مرتبط سیستم های حفاظتی و دستگاه های الکتریکی را از راه دور کنترل نماید.

ویژگی های تلفن کننده  کلاسیک G1

– ارسال SMS فارسی شامل جزئیات اتفاقات محل نصب
– تماس از طریق سیم کارت و خط ثابت
– 4 خروجی قابل کنترل با SMS (برای کنترل وسایل)
– 70 حافظه تلفن، 2 پیام قابل ضبط
– امکان فعال کردن خروجی 1 از طریق تماس تلفنی برای 50 نفر
– برنامه موبایل جهت گوشی های Apple و Android
– امکان تعیین مدیران سیستم از راه دور(حافظه 1 تا 10)
– ساعت و تقویم هجری شمسی
– گزارش 200 اتفاق اخیر با قید تاریخ و ساعت
– هشدار استفاده از JAMMER
– قابلیت نامگذاری برای زون ها، ریموت ها و…
– امکان نظارت مرکزی (مناسب سازمانها با شعبات متعدد)

برنامه تلفن کننده سیم کارتی کلاسیک G1

بوسیله این برنامه می توان برای ریمونها، زونها، و سنسورهای بی سیم نام تعریق کرد. نام تعریف شده هنگام ارسال گزارش در پیامک ها درج می شود همچنین بوسیله آن می توان دسترسی کاربران را تعیین کرد این برنامه برای انجام تنظیمات بوده و برای کنترل سیستم می بایست از سایر برنامه ها استفاده کرد.

آموزش نصب دزدگیر کلاسیک

ما در تیم تولید محتوی زرین سیستم آموزش کامل نصب دزدگیر کلاسیک رارا به صورت ویدیوی و متنی تهیه نموده ایم به صورتی که هر کسی با حداقل اطلاعات و مهارت فنی میتواند سیستم را بدون تجهیزات خاصی راه اندازی نماید.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *