درب بیمارستانی

بیمارستان‌ها و مراکز درمانی از جمله مکان‌هایی هستند که تردد بصورت شبانه‌روزی در آنها صورت می‌گیرد، بنابراین رعایت مسائل بهداشتی حائز اهمیت است. به همین علت استفاده از درب اتوماتیک بیمارستانی امری لازم و ضروری است که باید به آن توجه شود. تولید و عرضه محصولات بیمارستانی نیاز به تخصص و تجربه دارد که پارت پانیک با گذشت سالیان متمادی توانسته رضایت مشتریان را در این زمینه جلب نماید.

درب‌ اتوماتیک بیمارستان دسترسی عمومی را در لابی مرکز درمانی فراهم کرده و به کارکنان بیمارستان اجازه می‌دهند تا در مواقع اضطراری به راحتی و با سرعت در سالن‌ها حرکت کنند. ورودی ساختمان بیشترین تردد را در طول شبانه‌روز دارد بنابراین استفاده از درب اتوماتیک علاوه بر اینکه موجب سهولت در رفت و آمد برای بیماران و کارکنان خواهد شد، به دلیل عدم تماس با درب مانع از گسترش بیماری‌ها نیز می شود.

درب اتوماتیک بیمارستانی

درب اتوماتیک بیمارستانی در انواع گوناگون و با ویژگی‌های خاص تولید می‌شود، به همین علت تولیدکنندگان درب‌های اتوماتیک یک بخش ویژه را به آن اختصاص داده‌اند. پارت پانیک و سایر شرکت‌های طرف قرارداد با آن برای تولید این درب‌ها علاوه بر رعایت ضوابط بهداشتی، به استحکام و مقاومت آنها در برابر ضربات مختلف نیز توجه می‌کنند که در ادامه بصورت کاملاَ تخصصی به معرفی انواع درب اتوماتیک بیمارستانی، محصولات متنوع و ویژگی‌های آنها خواهیم پرداخت.

کارکردها و مشخصات درب بیمارستانی که توسط پارت پانیک و براساس استانداردهای بین المللی وارد بازار می‌شود کاملاَ متفاوت بوده و برخی از آنها صرفاَ در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی کاربرد دارند.


درب‌های لولایی اتوماتیک بیمارستانی
درب‌های لولایی اتوماتیک بیمارستانی پارت پانیک در قابل ارائه در دو نوع تک لنگه و دو لنگه هستند. نوع غیر اتوماتیک این درب‌ها بصورت دو طرفه و با فشار دست باز و بسته می‌شوند. جنس درب‌های لولایی پارت پانیک که به بازار عرضه می‌شوند از ورق گالوانیزه و استیل بوده که متخصصین یک ورق استیل را بعنوان ضربه‌گیر در قسمت میانی درب نصب می‌کنند تا مانع از آسیب درب شود. اگر تردد در آن قسمت از بیمارستان زیاد باشد امکان نصب موتور و سایر تجهیزات الکترونیک هم برای درب‌های لولایی پارت پانیک وجود دارد. بدین معنا که با استفاده از مرکز کنترل و برنامه‌ریزی پیشرفته بصورت سیستمی رفت و آمدها را کنترل می‌کنند و درب بصورت اتوماتیک، به داخل و خارج باز و بسته می‌شود. این درب‌ها در رنگ‌هایی مطابق با استانداردهای بیمارستانی تولید شده و در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند؛ همچنین عرض و ارتفاع درب اتوماتیک بیمارستانی لولایی توسط مشتری و با بررسی محل موردنظر تعیین می‌گردد.

درب لولایی ضد تشعشع
یکی از انواع درب بیمارستانی، درب لولایی ضد تشعشع است که در دو مدل تک لنگه و دو لنگه قابلیت اجرا دارد. این مدل از درب‌های پارت پانیک مجهز به لایه‌های داخلی سرب هستند که ضخامت این لایه و عرض درب توسط مشتری تعیین می‌شود؛ همچنین متخصصین پارت پانیک بنا به درخواست شما می‌توانند درون این نوع از درب یک پنجره ضد تششع هم نصب نمایند. کلیه درب‌های لولایی ضد تشعشع که توسط شرکت ما عرضه می‌شوند دارای تأییدیه‌های داخلی و بین‌المللی مرتبط با ایمنی محصول برای مکان‌هایی که در معرض تشعشع قرار دارند، هستند. درب لولایی اتوماتیک ضد تشعشع نیز از لایه‌های سربی ساخته شده تا اشعه در محیط بیرون منتشر نشود؛ همچنین برخی از این درب‌ های اتوماتیک بیمارستانی که در بخش‌های رادیولوژی و رادیوتراپی بیمارستان مورد استفاده قرار می‌گیرند، بصورت الکترونیکی قفل شده و باز و بسته شدن آن توسط مسئولین مربوطه صورت می‌گیرد.

درب لولایی ICU
درب لولایی ICU یکی دیگر از محصولات پرفروش پارت پانیک است؛ همانطور که پیداست برای اتاق‌هایی با عرض ورودی کم که باید بیشترین استفاده از آن شود بسیار کاربردی خواهد بود. این نوع از درب اتوماتیک بیمارستانی ICU با استفاده از سنسورهای حساس به حرکت یا ریموت کنترل از راه دور بصورت دو طرفه باز و بسته می‌شوند تا سهولت و سرعت در امور اورژانسی را برای کارکنان بیمارستان فراهم کنند.

برگه‌ها : 1 2

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *